Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygoje 4:1 sutriuškino „Sheffield Utd“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Davidas McGoldrickas jau 9-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Sheffield Utd“ į priekį 1:0.

Tammy Abrahamas 23-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Benjaminas Chilwellas 34-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Chelsea“ naudai 2:1.

Thiago Silva 77-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 3:1.

Grubia varžovų klaida pasinaudojęs Timo Werneris 80-ąją minutę taip pat pridėjo įvartį, o „Chelsea“ iškovojo pergalę 4:1.