Tik šią savaitę po traumos į treniruočių procesą sugrįžęs Lietuvos rinktinės lyderis Arvydas Novikovas įvarčiu prisidėjo prie „Erzurum BB“ komandos iškovoto taško Turkijos čempionato rungtynėse. Ketvirtą kartą iš eilės laimėti negalinti „Erzurum BB“ namie lygiosiomis 1:1 sužaidė su dviem laipteliais aukščiai esančia „Goztepe“ komanda.

Svečiai 13 minutę išsiveržė į priekį, tačiau antrojo kėlinio viduryje A.Novikovas realizavo 11 metrų baudinį. Per pridėtinį laiką „Erzurum BB“ atstovas Armando Sadiku buvo pašalintas iš aikštės, tačiau šis teisėjų sprendimas situacijos nepakeitė. Netrukus buvo paskelbta dvikovos pabaiga.

Per septynerias rungtynes rungtynes „Erzumur BB“ yra iškovojusi aštuonis taškus bei turnyre yra tryliktoje vietoje. Kitas rungtynes A.Novikovo atstovaujamas klubas žais jau po rinktinių pertraukos, lapkričio 22 – ąją.