Seime priimta rezoliucija dėl LFF: tirs finansus ir siūlys steigti naują organizaciją

Seime ketvirtadienį priimta rezoliucija „Dėl Lietuvos futbolo federacijos“, kurioje išreikštas susirūpinimas dėl padėties ir kylančių problemų šioje organizacijoje. 

Rezoliucija Seimas kviečia visas Lietuvos futbolo bendruomenės organizacijas, kurioms svarbi demokratinių vertybių apsauga, apsvarstyti šios sporto šakos ateitį, galimybes iš pagrindų sustiprinti centrinės organizacijos atsparumą nuo asmenų, linkusių į nusikalstamą veiklą, poveikio ir piktnaudžiavimo arba steigti naują Lietuvos futbolo bendruomenės interesus atstovaujančią organizaciją, kuri tinkamai įgyvendintų futbolo bendruomenės iškeltus tikslus ir užtikrintų demokratinių principų apsaugą. 

Priimtu dokumentu Seimas rekomenduoja Vyriausybei kreiptis į tarptautines futbolo asociacijas (UEFA, FIFA), kad pastarosios atliktų tarptautinius auditus ir ištirtų visų Lietuvos futbolo federacijos gaunamų finansų naudojamą; 

Vyriausybė taip pat raginama pradėti intensyvų dialogą su tarptautinių futbolo asociacijų (UEFA, FIFA) valdymo organais siekiant užtikrinti, kad Lietuvos futbolo federacijoje vadovų pareigas eitų nepriekaištingos reputacijos asmenys.

Rezoliucijos iniciatoriai Seimo nariai Vytautas Bakas, Aušrinė Armonaitė, Virgilijus Alekna, Arvydas Anušauskas, Laurynas Kasčiūnas, Sergejus Jovaiša bei Andrius Kupčinskas.

 


Rašyti komentarą...
t
tony shopin
2020-11-05 19:03:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokdariai
Atsakyti
0

F
Futbolas
2020-11-05 20:38:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Senai laikas išvaikyt tą organizaciją
Atsakyti
0

D
Džebra
2020-11-06 15:49:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super naujiena. Tegu pati fifa nebeleidžia rinktinei dalyvauti kokių 10 metų. Visi vagiai atsikabins, o tada jau galima kurti. Tuo metu ir vaikai paaugs. Bus daug išravėta vienu veiksmu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų