UEFA Čempionų lygoje trečiadienį pasibaigė pirmasis grupių etapo ratas. Jį sėkmingai G grupėje pabaigė „Barcelona“ ir Turino „Juventus“, o be žvaigždžių rungtyniavusi Paryžiaus „Saint-Germain“ patyrė pralaimėjimą.

„Barcelona“ namie 2:1 (1:0) nugalėjo Kijevo „Dinamo“.

Dėl traumų ir užsikrėtimų koronavirusu ukrainiečiai vertėsi net be 13 pagrindinės sudėties žaidėjų.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Lionelis Messi (5 min.) ir Gerardas Pique (65 min.). „Dinamo“ klube pasižymėjo 22-ejų Viktoras Cigankovas (75 min.).

Kitose rungtynėse daug užtikrintesnę pergalę šventė „Juventus“, kuris išvykoje net 4:1 (1:0) nušlavė Budapešto „Ferencvaros“ futbolininkus.

Italų gretose įvarčiais pasižymėjo dublį pelnęs Alvaro Morata (7 ir 60 min.) ir Paulo Dybala (72 min.), o 81 min. į savus vartus įsimušė Laša Dvalis.

Paguodos įvartį Vengrijos klubui padovanojo Franckas Boli (90 min.).

Standings provided by SofaScore LiveScore

Jau antrą pralaimėjimą H grupėje patyrė PSG, kuris išvykoje 1:2 (1:1) nusileido „RB Leipzig“ ekipai.

PSG šiame mače vertėsi be savo puolimo žvaigždžių Neymaro ir Kyliano Mbappe, o mačą dar baigė be dviejų žaidėjų. Iš pradžių antrą geltoną kortelę 69 min. gavęs Idrissa Gaye buvo išvytas iš aikštės, o toks pat likimas jau per pridėtą antro kėlinio laiką ištiko ir Presnelį Kimpembe.

Prancūzai pirmavo po Angelio Di Marios įvarčio 6 min., bet argentinietis po dešimties minučių nepasinaudojo galimybe padvigubinti persvaros, kai nerealizavo 11 m baudinio.

42 min. rezultatą išlygino Christopheris Nkunku, o 57 min. vokiečius į priekį išvedė Emilis Forsbergas, kuris nekartojo A. Di Marios klaidos ir pasižymėjo mušdamas 11 m baudinį.

E grupėje užtikrintai ir toliau žengia Londono „Chelsea“, kuris namie 3:0 (2:0) sutriuškino Reno „Stade“.

Du įvarčius anglams pelnė Timo Werneris, dukart realizavęs 11 m baudinius – 10 ir 41 minutėmis. Trečią įvartį pridėjo Tammy Abrahamas (50 min.).