Madrido „Real“ klubas Ispanijos sužaidė solidžias rungtynes, kai šeštadienio popietę namuose 4:1 pranoko „Huesca“ vienuolikę.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai kiek strigo, bet jo pabaigoje įvyko ilgai lauktas momentas. 40-ąją minutę labai gražiu tolimu smūgiu įvartį pelnė po traumos į rikiuotę sugrįžęs saugas Edenas Hazardas.

Tai jam buvo pirmais įvartis nuo praėjusių metų spalio, o tiksliau per 392 dienas.

Antrąjį įvartį Madrido ekipai pelnė Karimas Benzema, pasižymėjęs 44 minutę. 54-ąją minutę gražiu smūgiu įvarčiu prisidėjo saugas Federico Valverde.

75 minutę po tikslaus perdavimo iš arti įvarčiu bendrą rezultatą dar sušvelnino svečių puolėjas Davidas Ferreiro, bet pačioje mačo pabaigoje, 90-ąją minutę, tas pats K. Benzema galva įmušė ketvirtąjį komandos įvartį ir įtvirtino „Real“ pergalę.