UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaisti pirmieji du susitikimai. Pergales iškovojo Londono „Chelsea“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“, bet pastaroji dėl traumos neteko Neymaro.

E grupės rungtynėse „Chelsea“ išvykoje 4:0 (1:0) sutriuškino „Krasnodar“.

Anglai į priekį išsiveržė 37 min., kai pasižymėjo Callumas Hudsonas-Odoi. Pergalę „Chelsea“ įtvirtino jau artėjant mačui pabaigos link.

76 min. įvartį pelnė Timo Werneris, o netrukus vokietis atliko ir rezultatyvų perdavimą Hakimui Ziyechui, pelniusiam trečią Londono ekipos įvartį. Galutinį tašką rungtynėse padėjo Christian Pulišičius (90+1 min.).

H grupės mače PSG išvykoje 2:0 (0:0) palaužė Stambulo „Basaksehir“ futbolininkus.

26-ą minutę prancūzai neteko savo žvaigždės – Neymaras susižeidė koją ir buvo pakeistas. Kokio rimtumo brazilo trauma kol kas nežinoma.

PSG į priekį šovė tik po pertraukos – pergalę jiems atnešė Moise’o Keano dublis. Jis pasižymėjo 64 ir 79 minutėmis. Abu kartus jam perdavimus atliko Kylianas Mbappe.