Nurmagomedovo treneris mano, kad kovotojas gali sugrįžti

Šeštadienį Jungtinių Arabų Emyratų Jaso saloje vyko „UFC 254“ turnyras, kurį vainikavo, ko gero, laukiamiausia 2020 m. kova tarp Chabibo Nurmagomedovo (29-0) ir Justino Gaethje (22-3). Antrajame raunde trikampio smaugimo veiksmu pergalę iškovojęs Ch.Nurmagomedovas paskelbė apie karjeros pabaigą.

Nurmagomedovas paskelbė apie karjeros pabaigą (nuotr. SCANPIX)

Ch.Nurmagomedovo treneris Javieras Mendezas, duodamas interviu „The Sun“, patikino neatmetantis galimybės, kad jo auklėtinis dar atnaujins karjerą.

„Prisiminkite, kokios emocijos po kovos užvaldė Chabibą. Jis niekam nesakė, kad baigs karjerą, todėl buvau nustebęs ne mažiau nei visi kiti, bet supratau jo sprendimą, nes tėvas jo gyvenime reiškė labai daug. Matėte, kiek daug emocijų jis išliejo narve.

Žinau, ką jis pasakė narve, bet galiu tik dar kartą pakartoti, kad tuo metu jis buvo užvaldytas emocijų ir tik laikas parodys, ar jis laikysis tų ištartų žodžių. Tiesą pasakius, nežinau, kas nutiks ateityje ir nežadu perkalbinėti Chabibo, nes tai nėra mano darbas. Mano užduotis yra jį treniruoti, jei jis nori pasiruošti kovai“, - kalbėjo J.Mendezas.

Treneris patikino, kad dabar viskas priklauso nuo Ch.Nurmagomedovo mamos: „Jei jo mama pamatys, kad Chabibas vis dar pajėgus tęsti karjerą ir jis pats norės toliau kovoti, tada galbūt ji persigalvos ir leis jam įgyvendinti tėvo troškimą pasiekti 30-0 rezultatą. Nežinau, kiek realus toks scenarijus, bet Chabibas dar visai neseniai neigė kalbas apie karjeros pabaigą, primindamas visiems, kad jam tik 32-eji. Kodėl taip greitai viskas pasikeitė ir jis baigė karjerą? Manau, kad viskas dėl emocijų. Jei Chabibas niekada nebekovos, vis tiek turės mūsų visų palaikymą. Jei kovos, tada aš būsiu pasiruošęs tęsti savo darbą kaip treneris.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų