Novikovas įmušė į „Galatasaray“ vartus

Turkijos Super lygoje šeštadienį žaidė Arvydas Novikovas su „Erzurumspor BB“ klubu. Lietuvis įmušė įvartį į Stambulo „Galatasaray“ vartus, tačiau jo komanda pralaimėjo 1:2.

„Galatasaray“ komanda pirmoji pelnė įvartį ir tai padarė 20 minutę. Visgi pirmojo kėlinio pabaigoje A.Novikovo komandos draugas uždirbo baudinį, o jo realizuoti stojo lietuvis, kuris tai padarė sėkmingai.

64 minutę pergalingą „Galatasaray“ įvartį įmušė puolėjas Radamelis Falcao, kuris po devynių minučių gavo raudoną kortelę.

Tuo metu A.Novikovas buvo pakeistas 76 minutę, tačiau jo komanda, žaisdama daugumoje, bent jau lygiųjų iškovoti nesugebėjo.

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje ant atsarginių suolo liko Fedoras Černychas, o lietuvio atstovaujamas Balstogės „Jagiellonia“ išvykoje 0:1 nusileido Vroclavo „Šlask“ klubui.

Ukrainos „Premier“ lygoje žaidė Danielis Romanovskij, bet lietuvio atstovaujamas Donecko „Olimpik“ 0:2 nusileido „Desna“ klubui. D.Romanovskij į aikštę žengė 62 minutę, kuomet jau abu įvarčiai buvo įmušti.

Tuo metu kitose Ukrainos „Premier“ lygos rungtynėse Donatas Kazlauskas „Lviv“ klube žaidė nuo 73 minutės, o jo ekipa 1:3 pralaimėjo „Dnipro-1“ ekipai.

Vokietijos antroje „Bundesliga“ lygoje pergalę iškovojo Edvinas Girdvainis su „Uerdingen“ ekipa. Lietuvis žaidė visas 90 minučių, o su savo komanda išvykoje 2:0 nugalėjo „Duisburg“ klubą.

Kipro aukščiausioje lygoje visas rungtynes žaidė Rolandas Baravykas, tačiau jis su „Nea Salamis“ ekipa svečiuose 0:3 nusileido „Apollon“ klubui.

Italijos „Serie B“ lygoje ant suolo liko Marius Adamonis, o jo atstovaujamas „Salernitana“ klubas namuose 1:0 nugalėjo „Ascoli“ klubą.

Danijos Pirmoje lygoje pergalę iškovojo Aurelijus Skarbalius ir jo treniruojamas „Koge“ klubas. A.Skarbaliaus ekipa išvykoje 1:0 nugalėjo „Vendsyssel“ ekipą.