Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester United“ ir Londono „Chelsea“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Cesaras Azpilicueta 19-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau gynėjas eliminavo pavojų prie savų vartų.

Marcusas Rashfordas 36-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Edouardas Mendy.

Timo Werneris antrojo kėlinio pradžioje atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas ir ataka nutrūko.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Edinsonas Cavani atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Edinsono Cavani 88-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo pasiaukojamai gynyboje sužaidęs Thiago Silva.

M.Rashfordas per pridėtą laiką atliko galingą smūgį, tačiau dar kartą „mėlynuosius“ nuo praleisto įvarčio išgelbėjo E.Mendy.