„Barcelona“ UEFA Čempionų lygos G grupės rungtynėse namuose 5:1 nugalėjo „Ferencvaros“ futbolininkus.

Lionelis Messi 27-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Ansu Fati 42-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0.

Philippe’as Coutinho 52-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

Gerardas Pique 68-ąją minutę užsidirbo raudoną kortelę ir „Barcelona“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Netrukus Igoris Kharatinas taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir sušvelnino rezultatą 1:3.

Pedri ir Ousmane'as Dembele rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo po įvartį, o katalonai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 5:1.

Kiti antradienio rezultatai:

Romos „Lazio“ 3:1 Dortmundo „Borussia“

„RB Leipzig“ 2:0 „Basaksehir“

„Rennes“ 1:1 „Krasnodar“

Londono „Chelsea“ 0:0 „Sevilla“

Sankt Peterburgo „Zenit“ 1:2 „Club Brugge“

Čempionų lygos kovas rodo „TV3 Sport“, „TV3 Sport 2“ ir TV6 kanalai bei naujosios kartos televizija „Go3“.