Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ į rikiuotę susigrąžino keturis krepšininkus, bet Vieningoje lygoje patyrė netikėtą pralaimėjimą.

Lietuvio auklėtiniai namuose 88:89 (22:18, 23:31, 15:24, 28:16) pripažino Astanos „Astana“ pranašumą.

Paskutinio kėlinio pradžioje „Chimki“ atsiliko 13 taškų. Tačiau likus žaisti 1:36 minutei Aleksejus Švedas išvedė komandą į priekį, o vėliau dar vienas jo tolimas metimas didino skirtumą iki keturių taškų.

Tačiau kiti du A.Švedo metimai buvo netikslūs, o „Astana“ komanda pelnė penkis taškus be atsako.

Paskutinėje atakoje kamuolys buvo Jono Jerebko rankose, bet ir jis metė pro šalį.

„Chimki“ komandai šiame mače jau padėjo Aleksejus Švedas, Janis Timma, Jordanas Mickey ir Jevgenijus Voronovas.

„Chimki“: Devinas Bookeris 30 (15 atk. kam.), Aleksejus Švedas 19 (12 rez. perd.), Viačeslavas Zaitcevas 14, Jonas Jerebko ir Jordanas Mickey po 6.

„Astana“: Jeremiah Hillas 22, Ojars Silinas 17, Adonis Thomasas 16.