Tomo Dimšos atstovaujama Las Palmo „Gran Canaria“ komanda patyrė pralaimėjimą Ispanijos lygoje, kuri 80:84 nusileido Malagos „Unicaja“ klubui.

Lietuvis per 24 minutes pelnė 8 taškus (0/2 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4, perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, bet kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

T.Dimša žaidė rungtynių pabaigoje ir likus mažiau nei dvejoms minutėms jo tritaškis mažino skirtumą iki penkių taškų, bet Malagos klubas pergalės nepaleido. Jis abu tritaškius įmetė paskutiniame ketvirtyje.

„Gran Canaria“: M.Costello ir A.Albicy po 18, S.Okoye 10, F.Ferrari, J.Wiley ir T.Dimša po 8.

„Unicaja“: D.Brizuela 23, A.Bouteille 13, D.Thompsonas 9, F.Alonso ir R.Guerrero po 8.