Aukščiausioje Kroatijos lygoje pirmąjį sezono pralaimėjimą patyrė Valdo Dambrausko treniruojamas HNK „Gorica“ klubas. Lietuvio komanda išvykoje 2:3 nusileido šalies čempionui Zagrebo „Dinamo“.

Pirmajame kėlinyje „Dinamo“ pelnė du įvarčius ir pirmavo 2:0, bet antrojo kėlinio pradžioje „Gorica“ rezultatą išlygino. Visgi aikštės šeimininkai pelnė įvartį 66 minutę, kuris ir tapo pergalingu. Verta pažymėti, kad „Dinamo“ gretose visus tris įvarčius įmušė Mario Gavranovičius.

„Gorica“ klube žaidžiantis Paulius Golubickas šias rungtynes pradėjo ant atsarginių suolo, bet į aikštę buvo mestas 68 minutę. Visgi „Gorica“ klubui per tą laiką nepavyko išlyginti rezultato.

Po šio pralaimėjimo „Gorica“ klubas su 16 taškų liko antroje vietoje.