Anglijos „Premier“ lygoje rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Southampton“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Šeimininkų puolėjas Timo Werneris 15-ąją minutę suklaidinęs varžovus pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0. Netrukus futbolininkas antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino „mėlynųjų“ pranašumą 2:0.

Danny Ingsas 43-ąją minutę įveikęs vartininko gynybą nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Che Adamsas 57-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida išlygino rungtynių rezultatą 2:2.

Kai Havertzas 59-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir vėl persvėrė rezultatą „Chelsea“ naudai 3:2.

Galiausiai svečių gynėjas Jannikas Vestergaardas 92-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išplėšė lygiąsias 3:3.