Nuostabi pergalė: Labanauskas eliminavo pirmojo dešimtuko žaidėją

 Vokietijoje vykstančiame „European Darts Grand Prix“ smiginio turnyre įspūdingą pergalę pasiekė geriausias Lietuvos žaidėjas Darius Labanauskas (PDC-49).

D. Labanauskas (nuotr. Organizatorių)

Antrajame rate lietuvis 6:3 eliminavo anglą Dave‘ą Chisnallą (PDC-10). Tai buvo pirma lietuvio pergalė prieš anglą per keturias jų dvikovas.

D.Labanauskas iš karto laimėjo legą, kurį pirmasis pradėjo D.Chisnallas, ir perėmė iniciatyvą. Anglas buvo išlyginęs rezultatą (3:3), bet į tai lietuvis atsakė spurtu 3:0, laimėdamas dar du legus, kuriuos pradėjo D.Chisnallas.

Lietuvis trimis strėlytėmis rinko po 91,16 taško (anglas – po 93,95). D.Chisnallas labai prastai žaidė lemiamais momentais, realizuodamas vos 3 iš 18 progų vienu metimu laimėti legus (D.Labanauskas – 6 iš 16).

Už pergalę D.Labanauskui atiteko 3000 svarų sterlingų (3307 eurai). Aštuntfinalyje jo lauks anglas Joe Cullenas (PDC-20), 6:3 įveikęs belgą Kimą Huybrechtsą (PDC-40).

Priminsime, kad šis PDC turnyras yra pirmas istorijoje, kurio pagrindiniame etape žaidė du lietuviai. Šiaurės Europos ir Baltijos šalių kvalifikaciniame turnyre triumfavęs Mindaugas Barauskas jau pirmajame rate gavo rimtą varžovą – anglą Mervyną Kingą (PDC-23). Nepaisant to, dvikova buvo itin įtempta, o lietuvis pralaimėjo tik po 11 legų – 5:6.

Bendrą „European Darts Grand Prix“ turnyro prizų fondą sudaro 140 tūkst. svarų sterlingų (154,05 tūkst. eurų).

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų