Europos futbolo čempionato trofėjus. (nuotr. SCANPIX)

Dėl koronaviruso pandemijos šiemet nesurengtas Europos vyrų futbolo čempionatas buvo perkeltas į 2021 m. ir turėtų vykti birželio 11 – liepos 11 dienomis.

Šis čempionatas turėtų būti išskirtinis tuo, kad jį rengs net 12 skirtingų valstybių. Visgi, UEFA prezidentas Aleksandras Čeferinas pripažįsta, kad dėl didelės rizikos planus gali tekti pakeisti ir sumažinti šeimininkų skaičių.

„Žinoma, vis dar esame sunerimę dėl situacijos, bet galime patikinti, kad Europos čempionatas tikrai įvyks. Visgi, turiu pripažinti, kad šeimininkų skaičių gali tekti sumažinti. Vietoj 12 šalių gali likti 11, 8, 5 arba tik 1“, - teigė A.Čeferinas, patikinęs, kad klausimas dėl sirgalių irgi dar neišspręstas.

Pagal dabartinį planą Europos čempionato rungtynės turėtų vykti Anglijoje, Vokietijoje, Italijoje, Azerbaidžane, Rusijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, Nyderlanduose, Ispanijoje, Škotijoje, Airijoje ir Danijoje.


Rašyti komentarą...
K
Karolis
2020-10-17 21:10:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau tikrai, kas per nesąmonė rengti cempa per daugiau nei 10 valstybių. 1-2 yra optimaliausias variantas. Man ta idėja su tokiu cempo iasklaidymu nepatiko dar iki visų koronu, šeimininkau tarsi nėra bet jų tuo pačiu daug.
Atsakyti
0

b
britenos
2020-10-18 14:50:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetaainė suąugusiėms, nоrintiems sūsiraasti paartnerį, nоrintiems pasimyleti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų