Italijos sporto ministras: „Ronaldo tikriausiai pažeidė Covid-19 taisykles“

 Koronavirusu užsikrėtęs Portugalijos rinktinės lyderis Cristiano Ronaldo negalėjo žaisti prieš Švediją, tačiau sugebėjo nuskristi į Turiną (Italija).

Cristiano Ronaldo (nuotr. SCANPIX)

Anot pranešimų, trečiadienį vakare C.Ronaldo „Bombardier Learjet 45XR LX-ONE“ lėktuvu nuskrido iš Lisabonos į Turiną. Portugalijos sveikatos apsaugos sistemos darbuotojai tikina, kad C.Ronaldo nepažeidė jokių taisyklių, o minėtas lėktuvas yra specialiai sukurtas tam, kad transportuotų koronavirusu užsikrėtusius ligonius į jų gyvenamąją vietą.

Pažymima, kad ir šiuo atveju tinkamai buvo sutvarkyti visi dokumentai, todėl C.Ronaldo galėjo palikti izoliacijos vietą ir grįžti į Turiną, kur irgi turės izoliuotis.

Visgi, Italijos sporto ministras Vincenzo Spadafora suabejojo pasklidusia informacija. Jis pareiškė abejojantis, ar C.Ronaldo tikrai nepažeidė Covid-19 taisyklių.

„Jis galėjo pažeisti Covid-19 taisykles, jei savo veiksmams negavo vietinės sveikatos apsaugos sistemos darbuotojų pritarimo. Manau, kad jis tą taisyklę ir pažeidė“, - pareiškė V.Spadafora.

Tuo tarpu „Juventus“ atstovai ir toliau tikina, kad viskas padaryta pagal taisykles: „Cristiano Ronaldo grįžo į Italiją specialiu medicininiu reisu, kurį patvirtino atsakingų institucijų gydytojai. Dabar jis tęs izoliaciją savo namuose.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų