Labanauskas po įtemptos kovos žengė į antrąjį „European Darts Grand Prix“ etapą

Vokietijoje vykstančiame „European Darts Grand Prix“ smiginio turnyre pergalingai startavo geriausias Lietuvos žaidėjas Darius Labanauskas (PDC-49).

D. Labanauskas (nuotr. Organizatorių)

Penktadienį pirmajame rate lietuvis po atkaklios kovos 6:4 nugalėjo vokietį Michaelį Unterbuchnerį. Anksčiau šie žaidėjai PDC turnyruose nebuvo susitikę.

D.Labanauskas po šeštojo lego atitrūko 4:2, bet netrukus pralaimėjo paties pradėtą legą ir vokietis atstatė pusiausvyrą (4:4). Lemiamu šiame mače tapo 10-asis legas, kai M.Unterbuchneris sunkiai tvarkėsi su įtampa, paleido lietuvį į priekį ir D.Labanauskas „uždarė“ likusius 40 taškų.

Vokietis trimis strėlytėmis vidutiniškai netgi rinko daugiau taškų nei lietuvis (89,51 prieš 87,53). D.Labanauskas realizavo 6 iš 13 galimybių vienu metimu laimėti legus, o M.Unterbuchneris – 4 iš 9.

Už pergalę lietuviui atiteko 2000 svarų sterlingų (2206 eurai), o šešioliktfinalyje jo lauks anglas Dave‘as Chisnallas (PDC-10).

Priminsime, kad šis PDC turnyras yra pirmas istorijoje, kurio pagrindiniame etape žaidė du lietuviai. Šiaurės Europos ir Baltijos šalių kvalifikaciniame turnyre triumfavęs Mindaugas Barauskas jau pirmajame rate gavo rimtą varžovą – anglą Mervyną Kingą (PDC-23). Nepaisant to, dvikova buvo itin įtempta, o lietuvis pralaimėjo tik po 11 legų – 5:6.

Bendrą „European Darts Grand Prix“ turnyro prizų fondą sudaro 140 tūkst. svarų sterlingų (154,05 tūkst. eurų).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų