Urbonas patenkintas tašku su albanais, bet prakalbo apie gynybos žaidėjų stygių

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė tęsia kovas UEFA Tautų lygos turnyre. Valdo Urbono auklėtiniai trečiadienį namuose 0:0 sužaidė su Albaniją.

V. Urbonas (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

Tai buvo jau trečios rungtynės lietuviams per savaitę. Praėjusį trečiadienį 3:1 įveikta Estija, o sekmadienį namuose buvo 2:2 sužaista su Baltarusija.

Po šio vakaro mačo Lietuvos rinktinės strategas V. Urbonas teigė, kad yra patenkintas iškovotu kovingu tašku.

„Džiaugiuosi kovingu tašku, tikrai įdėjome daug širdies ir jėgų. Ar galėjome daugiau vienur ar kitur pridėti? Tikrai taip. Vėlgi buvo momentai prie vienų ir kitų vartų, mačiau tikrai norą, kovą, tai galima sakyti, kad rungtynės yra su logiška pabaiga“, – sakė strategas.

Paklaustas, ką galvoja apie per trumpą laiką sužaistas tris rungtynes, treneris atsakė: „Pakankamai sudėtinga. Nes į visus tris mačus žiūrėjome rimtai, netgi draugiškas rungtynes su estais. Tad jėgų reikėjo atiduoti. Gal atrodė, kad reikėjo pasitaupyti kažkur, bet spaudė mus ir noras demonstruoti rezultatą. Aišku, kai kurie žaidėjai tikrai išsikrovė, ypač vidurio saugai ar vartininkai, bet orientavomės ir į rezultatą“.

V. Urbonas spaudos konferencijoje išgirdo klausimą ir apie rinktinės branduolį, kuris išliko daugmaž toks pats, bet matomi pokyčiai pačiame žaidime. Treneris su šia nuomone nevisai sutiko.

REKLAMA

„Galėčiau pasiginčyti, kad branduolys nepasikeitęs. Galima prisiminti praėjusių metų mačą su Liuksemburgu, tai lyginus tą laiką tik du žaidėjai žaidė tada starte, kurie pradėjo mačą ir dabar. Tai Saulius Mikoliūnas ir Arvydas Novikovas. Tai yra ženklūs pokyčiai. Aišku, dabar situaciją sąlygoja įvairūs dalykai. Vyksta komandos statymas, reikia ir laiko, reikia ir žmogiškų resursų. Norisi kuo daugiau turėti žaidėjų, kurie gali spręsti uždavinius. Šiai dienai akivaizdus stygius yra gynybos linijos žaidėjų. Čia turime atkreipti dėmesį į jų ruošimą, nes šios pozicijos futbolininkai yra kertiniai. Tai sakyčiau daugiau bėdų susiję su ta pozicija“, – mintis dėstė Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiasis treneris.

Susirinkę žurnalistai paklausė trenerio ir ar šis prisimena, kada paskutinį kartą Lietuvos futbolo rinktinė nepralaimėjo ketverių rungtynių iš eilės.

„Deja, nesu futbolo enciklopedijos žinovas. Žiūrim iš rungtynių į rungtynes, vyrus nuteikiame nežiūrėti į statistines grafas“, – atsakė jis.

Mintimis po nulinių lygiųjų su albanais pasidalino ir saugas Martynas Dapkus.

„Kaip treneris ir sakė, kad tai buvo kovingas mačas ir kovingos lygiosios. Sunkios, nelengvos rungtynės, kai taškas tiek jiems, tiek mums yra vienodas“, – tikino futbolininkas. 

O albanų rinktinės Edoardo Reja komentuodamas rungtynes apgailestavo dėl tiek šiandien, tiek ir pirmajame komandų mače neišnaudotų progų. Rugsėjo 7-ąją Albanijoje kiek netikėtai pergalę 1:0 šventė lietuviai.

REKLAMA

„Mes sukūrėme pakankamai šansų per duos mačus. Sakyčiau 8 ar 9. Aišku, gaila, kad neįmušėme. Bet tų progų buvo, tiesiog neišnaudojome“, – teigė treneris.

„Pirmas mačas buvo geras susitikimas. Jei lyginant su šiandieną. Manau, kad buvome arčiau pergalės, stebint ir šansus, kuriuos turėjome. Galėjome ir šiandien įmušti per pirmas trisdešimt minučių. Tikrai turėjo būti skirtas ir baudinys, nes lietuviai baudos aikštelėje tikrai sužaidė ranka. Tai tokie momentai keičia rungtynių eigą“, – komentavo E. Reja.

Lietuva savo sąskaitoje grupėje turi 5 taškus. Tiek pat surinkusi yra ir Albanija.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2020-10-15 07:05:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jiems tik su kozojobais ir žaist. Nes su kitais per silpni!!
Atsakyti
0

i
imrepha
2020-10-15 18:26:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetąinė suаugušiеms, nоrintiems sųsirasti paartnerį, norintiems pasimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų