Sekmadienį tęsėsi vienerios iš trijų svarbiausių kasmet vykstančių daugiadienių vyrų plento dviračių lenktynių – „Giro d‘Italia“. Jos rengiamos jau 103-ią kartą.

9-ąjį etapą laimėjo portugalas Rubenas Guerreiro („EF Pro Cycling“ komanda). 208 km distanciją kalnuose jis įveikė per 5 val. 41 min. 20 sek. Vos 8 sek. jam pralaimėjo ispanas Jonathanas Castroviejo („Ineos Grenadiers“), o 58 sek. atsiliko danas Mikkelis Bjergas („UAE-Team Emirates“).

Solidžiai pasirodė ir „Groupama-FDJ“ narys šveicaras Kilianas Frankiny. Jis pralaimėjo 1 min. 16 sek. ir finišavo 4-as. Šveicaro komandos draugas lietuvis Ignatas Konovalovas atsiliko 31 min. 49 sek. ir buvo 154-as.

Bendroje įskaitoje pirmą vietą išsaugojo portugalas Joao Almeida („Deceuninck-QuickStep“, 35:35:50). Į antrą vietą pakilo 30 sek. atsiliekantis olandas Wilco Keldermanas („Team Sunweb“), aplenkęs 39 sek. deficitą turintį ispaną Pello Bilbao („Bahrain-McLaren“). I.Konovalovas atsilieka 1 val. 40 min. 28 sek. ir užima 147-ą vietą.

„Giro d‘Italia“ lenktynių dalyvių tradiciškai laukia 21-as etapas. Iki spalio 25 d. jie turės įveikti beveik 3496 km.