Prie „Barcelonos“ vairo nesėkmingai debiutavo laikinasis komandos vyriausiasis treneris Tomas Masiulis.

Lietuvio vadovaujamas klubas penktadienį vakare 70:74 išvykoje nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkams.

„Visų pirma, sveikinimai „Zenit“ su pergale. Mes gana gerai pradėjome rungtynes, bet antrajame kėlinyje pametėme koncentraciją tiek puolime, tiek gynyboje ir taip leidome „Zenit“ sugrįžti, – po  mačo sakė T. Masiulis. – Ketvirtajame kėlinyje gerai žaidėme gynyboje, bet paskui puolime bandėme žaisti ne itin komandiškai. Bandėme rungtynes laimėti žaisdami po vieną. Manau, kad tai buvo didžiausia problema“.

T. Masiulis laikinai komandos vairą perėmė po to, kai Šarūnas Jasikevičius ir asistentas Darius Maskoliūnas susirgo koronavirusu.

Lietuvis „Barcelona“ krepšininkams Eurolygoje turėtų vadovauti dar dvejuose artimiausiose mačuose kitą savaitę.