Trečiadienį Europos taurės C grupėje, kurioje rungtyniauja ir Panevėžio „Lietkabelis“, pralaimėjimą patyrė dviejų lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (1/1), kuri svečiuose 79:85 (14:14, 26:22, 23:32, 16:17) nusileido Bolonijos „Virtus“ (2/0) ekipai.

„Lokomotiv-Kuban“ antrame kėlinyje buvo įgijęs 7 taškų pranašumą, tačiau trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus, o jam artėjant į pabaigą jau „Virtus“ turėjo 7 taškų pranašumą.

Rusijos ekipa ketvirtame kėlinyje atakavo netaikliai, o likus žaisti šiek tiek mažiau nei 5 minutes iki rungtynių pabaigos „Virtus“ pirmavo 11 taškų persvara (80:69) ir nors per likusį laiką „Lokomotiv-Kuban“ šiek tiek priartėjo, tačiau to buvo negana ir „Virtus“ šventė pergalę.

„Lokomotiv-Kuban“ komandoje ilgiausiai žaidė ir rezultatyviausias buvo Mindaugas Kuzminskas, kuris per 35 min. 40 sek. pelnė 20 taškų (4/8 dvit., 1/5 trit., 9/10 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Rusijos ekipoje taip pat žaidžiantis Mantas Kalnietis per 29 min. 15 sek. pelnė 9 taškus (3/3 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

„Lokomotiv-Kuban“ ekipoje rezultatyviai žaidė ir Willas Cummingsas, pelnęs 18 taškų bei Jordanas Crawfordas, pridėjęs 15.

„Virtus“ ekipą į priekį tempė pirmoje Europos taurės akistatoje su „Lietkabeliu“ nežaidęs Milošas Teodosičius, įmetęs 18 taškų. Jam gerai talkino Joshas Adamsas, pelnęs 17 taškų, o Kyle‘as Weemsas pridėjo 13.

Šiose rungtynėse teisėjavo arbitrai iš Lietuvos Jurgis Laurinavičius ir Saulius Račys.