Trečiame kėlinyje subyrėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (0/2) lieka be pergalių Europos taurės varžybose.

Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje du kėlinius priešinosi „AS Monaco“ klubui, bet galiausiai pralaimėjo 57:82 (17:17, 17:18, 8:35, 15:12).

Trečią kėlinį „Lietkabelis“ pralaimėjo daugiau nei beviltiškai – 8:35. Buvęs žalgirietis Dee Bostas vienas per šį ketvirtį pelnė daugiau taškų nei visa Panevėžio komanda – 14.

Prastas trečias kėlinys „Lietkabelį“ pražudė ir pirmose Europos taurės sezono rungtynėse prieš Bolonijos „Virtus“, kai šį tada pralaimėjo 3:17.

Po dviejų kėlinių „Lietkabelis“ atsiliko tik tašku, bet prabėgus dešimčiai minučių jau neturėjo jokių vilčių – 42:70.

Per trečią ketvirtį Lietuvos ekipa pataikė tik 3/10 metimų iš žaidimo, suklydo net 7 kartus, o dvitaškių ir tritaškių pataikymas nesiekė nė 40 procentų. Rungtynes „Lietkabelis“ baigė su 21 klaida, beveik pusę jų padarė du krepšininkai – Paulius Valinskas (5) ir Gytis Masiulis (4).

Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais spalio 14 d., kai namie priims lietuviškąjį Krasnodaro „Lokomotiv“.

„Lietkabelis“: G. Masiulis 13, M. Normantas 11, P. Valinskas 10, K. Vinalesas 9.

„AS Monaco“: D. Bostas 25, M. Knightas 16, D. Willisas 14.