Kroatijos aukščiausioje lygoje svarbią pergalę iškovojo Valdo Dambrausko treniruojamas HNK „Gorica“ klubas, kuris namuose 2:1 įveikė Splito „Hajduk“ ekipą.

Paulius Golubickas šiose rungtynėse nežaidė ir buvo paliktas ant suolo.

Svečiai iš Splito pirmieji pelnė įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje, įmušdami baudinį. Sužaidus valandą baudinys jau buvo paskirtas į „Hajduk“ vartus ir „Gorica“ tuo pasinaudojo bei išlygino rezultatą.

70 minutę „Hajduk“ liko dešimtiese, nes jų krašto gynėjas gavo raudoną kortelę. Kiekybiniu pranašumu „Gorica“ pasinaudojo ir jau po 9 minučių pelnė antrą įvartį.

Visgi V.Dambrausko treniruojama ekipa galėjo pergalę prarasti. Jau per pridėtą mačo laiką (net 10 pridėto laiko minutę) į jų vartus buvo paskirtas antrasis baudinys, bet varžovų žaidėjas Jairo jo neįmušė ir „Gorica“ iškovojo dramatišką pergalę.

Po jos „Gorica“ klubas su 16 taškų pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą. Visgi, antroje vietoje esantis Zagrebo „Dinamo“ turi tik 3 taškais mažiau bei yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.