Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Valladolid“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Luka Jovičius antrojo kėlinio pradžioje atliko pavojingą smūgį galva, tačiau vartų sargas atrėmė kamuolį.

Viniciusas Junioras 65-ąją minutę vos iš keleto metrų tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Raulis Garcia 69-ąją minutę atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau „Real“ nuo praleisto įvarčio išgelbėjo meistriškai kamuolį atrėmęs Thibautas Courtoisas.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė Madrido ekipos minimalią persvarą.