Williams atsisakė žaisti antrajame „Roland Garros“ rate, jos sezonas veikiausiai baigėsi

Paryžiuje (Prancūzija) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyre amerikietė Serena Williams (WTA-9) atsisakė žaisti antrajame vienetų rate.

Serena Williams. (nuotr. SCANPIX)

Amerikietė turėjo susitikti su bulgare Cvetana Pironkova (WTA-157), tačiau informavo turnyro organizatorius, kad patyrė Achilo sausgyslės traumą. C.Pironkovai tai leido be kovos žengti į trečiąjį ratą.

Pranešama, kad S.Williams bus priversta 2 savaites ilsėtis. Tuomet ji galės grįžti į lengvas treniruotes, bet žaisti rimtų mačų negalės dar 4-6 savaites. Tai reiškia, kad jai 2020 m. sezonas veikiausiai jau baigėsi.

S.Williams ir vėl nesugebėjo pakartoti visų laikų rekordo, priklausančio australei Margaret Court. Amerikietė turi 23 „Didžiojo kirčio“ vienetų titulus, o australė – 24. S.Williams paskutinį titulą iškovojo dar 2017 m. „Australian Open“ turnyre, o vėliau pralaimėjo keturis iš eilės „Didžiojo kirčio“ turnyrų finalus. „Roland Garros“ turnyras amerikietei šiaip ar taip yra pats nesėkmingiausias iš visų „Didžiojo kirčio“ turnyrų. Čia ji triumfavo 3 kartus, o per paskutinius 3 metus nebuvo pasiekusi net ketvirtfinalio.

Antrajame „Roland Garros“ rate pavargti teko ukrainietei Elinai Svitolinai (WTA-5). Ji tik po trijų setų kovos 6:3, 0:6, 6:2 nugalėjo kvalifikacijos dalyvę meksikietę Renatą Zarazuą (WTA-178).

Bendrą „Roland Garros“ prizų fondą sudaro 38 mln. eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų