„Leicester City“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 5:2 sutriuškino „Manchester City“ futbolininkus.

Riyadas Mahrezas jau susitikimo pradžioje pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Jamie Vardy pirmojo kėlinio pabaigoje realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1. Netrukus futbolininkas dar du kartus iš eilės nuginklavo vartininką ir „Leicester City“ įgijo pranašumą 3:1.

Jamesas Maddisonas 77-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos dar labiau padidino pranašumą 4:1.

Nathanas Ake 84-ąją minutę puikiu smūgiu galva sušvelnino rezultatą 2:4.

Netrukus Youri Tielemansas taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos, o „Leicester City“ iškovojo pergalę 5:2.