Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse net 6:1 sutriuškino „Granada“ futbolininkus.

Diego Costa jau susitikimo pradžioje puikiu smūgiu galva išvedė „Atletico“ į priekį 1:0. Sauliui 16-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Angelis Correa pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino pranašumą 2:0. Joao Felixas 65-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Marcosas Llorente 72-ąją minutę taip pat pridėjo įvartį ir dar labiau padidino Madrido klubo pranašumą 4:0.

Luisas Suarezas 85-ąją minutę smūgiu galva taip pat nuginklavo vartininką 5:0. Jorge Molina susitikimo pabaigoje pelnė „Granada“ ekipai paguodos įvartį 1:5.

L.Suarezas per pridėtą rungtynių laiką antrą kartą nuginklavo vartininką, o „Atletico“ iškovojo įspūdingą pergalę 6:1.