Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Tottenham“ ir „Newcastle Utd“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Giovani Lo Celso jau 3-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau vartininkas atrėmė smūgį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Harry Kane‘as 4-ąją minutę atliko smūgį į vartų centrą, tačiau Karlas Darlowas sėkmingai blokavo kamuolį.

Lucasas Moura 25-ąją minutę tiksliai uždarė Harry Kane‘o perdavimą ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Puikaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs H.Kane‘as 27-ąją minutę atliko pavojingą smūgį ,tačiau dar kartą K.Darlowas atrėmė kamuolį.

Heungo Min Sono 42-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Callumas Wilsonas 97-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė lygiąsias 1:1.