„Chelsea“ Anglijoje panaikino trijų įvarčių deficitą

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje mažą stebuklą sukūrė Londono „Chelsea“, kuri išvykoje 3:3 sužaidė lygiosiomis su lygos naujokais „West Brom“ ekipa, nors dar pirmame kėlinyje turėjo trijų įvarčių deficitą.

Jau 4-ą minutę Callumas Robinsonas išvedė „West Brom“ ekipą į priekį, o skirtumą tas pats C.Robinsonas padvigubino 25-ą minutę.

Negana to, dar po dviejų minučių Kyle‘as Bartley įmušė trečiąjį šeimininkų įvartį ir pasiuntė „Chelsea“ į nokdauną.

Visgi po pertraukos svečiai atsigavo ir jau 55-ą minutę Masonas Mountas įmušė pirmąjį „Chelsea“ įvartį.

70-ą minutę Callumas Hudsonas-Odoi sumažino atsilikimą iki vieno, o rungtynėms besibaigiant Tammy Abrahamas pirmasis suskubo prie nuo vartininko atšokusio kamuolio ir įmušė išlyginamąjį įvartį.