Imoloje (Italija) vyksiančiame 93-iajame pasaulio dviračių plento čempionate pirmąjį medalių komplektą dalinosi moterų atskiro starto lenktynių dalyvės.

Nugalėtojos titulą gynusi amerikietė Chloe Dygert 14,9 km atkarpą įveikė greičiausiai (artimiausią varžovę lenkė 26.54 sek.), tačiau vėliau posūkyje prarado kontrolę ir vertėsi per apsauginį kelio atitvarą ir nulėkė šlaitu žemyn.

Po šiurpios avarijos Ch.Dygert buvo nugabenta į ligoninę, ten jai atlikta kairiosios kojos operacija. Laimei, viskas praėjo sėkmingai ir skelbiama, kad tituluota dviratininkė turėtų visiškai atsigauti.

„Galime lengviau atsikvėpti, nes ši avarija nesibaigė taip liūdnai, kaip galėjo baigtis. Chloe yra tikra kovotoja. Žinant, kokia ji užsispyrusi, neabejoju, kad jau netrukus ją vėl matysime lenktynėse“, - sakė vienas JAV dviračių sporto federacijos vadovų Jimas Milleris.

Ch.Dygert – viena geriausių kelių pastarųjų metų dviratininkių. Pasaulio dviračių treko čempionate ji laimėjo jau 7 aukso medalius, o Rio de Žaneiro olimpiadoje pelnė sidabrą. Pasaulio plento dviračių čempionate Ch.Dygert 2019 m. laimėjo auksą, o 2015 m. du kartus triumfavo jaunimo kategorijoje.