Bostono „Celtics“ komanda Rytų konferencijos finale nepasiduoda ir išplėšė šeštąsias serijos rungtynes. Brado Stevenso auklėtiniai 121:108 (18:26, 33:32, 41:25, 29:25) įveikė Majamio „Heat“ ir serijos rezultatą sušvelnino 2 – 3.

Bostono komandą į priekį vedė Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas, jie atitinkamai pelnė 31 ir 28 taškus.

„Celtics“ mačo pradžioje atsiliko 12 taškų, bet trečiąjį kėlinį laimėjo rezultatu 41:25 ir po to atgal nebesižvalgė.

Goranas Dragičius pralaimėjusiems įmetė 23 taškus, bet likus žaisti daugiau nei keturioms minutėms išnaudojo pražangų limitą.

Majamio klubas šiąnakt pataikė vos septynis tritaškius iš 36.

Tuo tarpu J.Brownas ketvirtojo kėlinio pradžioje įmetė du tritaškius paeiliui, didino „Celtics“ pranašumą 103:89 ir jis tapo pergalingu.

„Heat“: Goranas Dragičius 23, Duncanas Robinsonas 20, Jimmy Butleris 17, Tyleris Herro ir Jae Crowderis po 14, Bamas Adebayo 13.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 31 (10 atk. kam.), Jaylenas Brownas 28, Danielis Theisas ir Kemba Walkeris po 15, Marcusas Smartas 12.