Sočio olimpiados medalių įskaitoje rusai vėl tolsta nuo persekiotojų: sugrąžintas sidabras

Rusija po gausybės sankcijų dėl dopingo vartojimo jau buvo praradusi pirmą vietą Sočio olimpiados medalių įskaitoje, tačiau sporto arbitražo teismas (CAS) vėl sugrąžino šią šalį į viršūnę.

Olga Vilukhina. (nuotr. SCANPIX)

Ketvirtadienį CAS patenkino dar dvi apeliacijas. Teismas grąžino sidabro medalį biatlonininkei Olgai Vilukhinai bei išteisino Janą Romanovą. Tiesa, jų komandos draugė Olga Zaiceva liko diskvalifikuota.

CAS nusprendė, kad trūksta įrodymų, jog O.Vilukhina ir J.Romanova būtų pripažintos kaltomis. Anksčiau skelbta, kad abi sportininkės dalyvavo Rusijos dopingo schemose, tačiau CAS pareiškė, jog asmeninės sportininkių atsakomybės šioje istorijoje negalima įrodyti.

Dabartinėje medalių lentelėje Rusija (11 aukso, 10 sidabro ir 9 bronzos) nežymiai lenkia Norvegiją (11, 5 ir 10) bei Kanadą (10, 10, ir 5).

Iš Rusijos sportininkų yra atimti 3 medaliai, bet situacija dar gali pasikeisti. Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) vis dar neatėmė aukso iš Rusijos vyrų biatlono rinktinės, nors Jevgenijus Ustiugovas buvo pagautas dėl dopingo vartojimo. Sporto arbitražo teismas šią bylą ruošiasi svarstyti spalio 20 d.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų