Giedraitis vedė Ispanijos čempionus į pergalę

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ komanda su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.

Šalies čempionai svečiuose 89:73 (23:13, 18:14, 27:32, 21:14) įveikė Fuenlabrados „Urbas“ ekipą.

R.Giedraitis buvo rezultatyviausias krepšininkas Vitorijos klube.

Jis per 29 minutes pelnė 17 taškų (2/5 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4, perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.

T.Sedekerskis žaidė 22 minutes, įmetė 5 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir išprovokavo pražangą.

„Baskonia“: R.Giedraitis 17, L.Vildoza 14, T.Jekiri 13, P.Henry, A.Petersas ir A.Polonara po 11.

„Urbas“: M.Trimble 28, V.Bobrovas ir S.Vene po 8.