„Man United“ klubas „Carabao“ taurės trečiajame etape 2:0 nugalėjo „Luton“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą.

Juanas Mata 44-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Jesse Lingardas 63-ąją minutę smūgiuotą kamuolį išmušė gynėjas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Donny van de Beekas 73-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau varžovus nuo praleisto įvarčio išgelbėjo meistriškai kamuolį atrėmęs Jamesas Shea.

Marcusas Rashfordas 88-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Masonas Greenwoodas per pridėtą rungtynių laiką suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.