Vilniaus „Rytas“ (2/0) sunkiai pradėjo mačą, bet perėmė iniciatyvą paskutiniame kėlinyje ir galiausiai „Betsafe-LKL“ išvykos susitikime 90:80 (18:30, 17:13, 25:18, 30:19) palaužė Prienų „CBet“ (1/1) klubą.

Prienų ekipa uždavė gerą toną rungtynėms: po spurto 12:0 pirmavo prieš „Rytą“ jau 27:13. Taškų stygių vilniečiai nutraukė, tačiau ketvirtį šeimininkai vis tiek laimėjo tvirtai (30:18), tuo tarpu antrąjį kėlinį abi ekipos pradėjo strigusiu puolimu.

Vis tik Roko Gusčio ir Mindaugo Girdžiūno taškai „Ryto“ atsilikimą mažino (31:41), o „CBet“ neišnaudojo progų – nepataikė bei klydo, kas lėmė, jog po antrojo kėlinio persvara mažėjo iki 8 taškų – 43:35.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai buvo susigrąžinę dviženklę persvarą (61:50), tačiau neilgam. „Rytas“ pataikė 8 baudos metimus iš eilės, o R. Gustys ketvirtį baigė dvitaškiu – po jo svečiai atsiliko tik minimaliai – 60:61.

Paskutiniame kėlinyje „Rytas“ ėmė iniciatyvą į savo rankas: po tritaškį pridėjo Mindaugas Girdžiūnas, Augustas Marčiulionis ir Gytis Radzevičius, o spurtas tęsėsi iki 15:0 – 79:68. Taip buvo padėtas pagrindas pergalei, kurią „Rytas“ pasiėmė.

„Ryto“ komandos lyderiu buvo dvigubą dublį surinkęs (14 tšk., 10 atk. kam.) Martynas Echodas, o lygiai tiek pat taškų kraitį papildė ir M. Girdžiūnas su R. Gusčiu. Pastarajam tam pakako 14 minučių.

11 taškų prie pergalės pridėjo A. Goudelockas, 8 – Arnas Butkevičius.

„CBet“ ekipai po 19 taškų pelnė M. Wrightas ir Regimantas Miniotas (8 atk. kam.), 11 – Mindaugas Sušinskas, 10 – Ernestas Mankauskas, 6 – Tomas Digbeu.