Centrinėje antrojo „Premier“ lygos turo dvikovoje pralaimėjimą namie patyrė Londono „Chelsea“ klubas, kuris 0:2 nusileido čempionams „Liverpool“ komandai.

Pirmajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo, bet jį šeimininkai užbaigė dešimtyje, kai 45 minutę gynėjas Andreasas Christensenas greitos kontratakos metu neleistinai apsikabino Sadio Mane, šis griuvo ir teisėjas taip traktavo kaip paskutinės vilties pražangą. Danui buvo parodyta raudona kortelė.

Kiekybine persvara „Liverpool“ netruko pasinaudoti – sužaidus vos 4 minutes po pertraukos S.Mane po Roberto Firmino perdavimo pelnė įvartį galva.

54 minutę tas pats S. Mane rezultatą padvigubino, kai „Chelsea“ vartininkas Kepa Arrizabalaga grubiai suklydo prie pat savo vartų, kamuolį perėmė būtent S.Mane ir lengvai jį nukreipė į vartus.

Sugrąžinti intrigą šeimininkai galėjo 75 minutę, kai svečių naujokas Thiago baudos aikštelėje pagriovė Timo Wernderį ir buvo skirtas 11 metrų baudinys. Bet „Chelsea“ saugas Jorginho jo realizuoti nesugebėjo.

„Liverpool“ likusią mačo dalį sėkmingai apsigynė, kontroliavo kamuolį ir šventė pergalę 2:0.

Kiek anksčiau sekmadienį vykusiame mače pergalę įsirašė „Brighton“ ekipa, kuri svečiuose 3:0 nugalėjo „Newcastle“.