Novikovas pelnė pirmąjį įvartį Turkijoje

Turkijos aukščiausioje lygoje savo pirmą įvartį šiandien pelnė Arvydas Novikovas. Lietuvos rinktinės narys pasižymėjo prieš „Sivasspor“ klubą, tačiau jo atstovaujamas „BB Erzurumspor“ klubas namuose pralaimėjo 1:2.

A.Novikovas žaidė startinėje komandos sudėtyje ir aikštėje praleido visas 90 minučių.

Lietuvis pasižymėjo puikiu smūgiu galva 70 minutę ir išvedė savo komandą į priekį 1:0.

Visgi, „Sivasspor“ klubo patyrę puolėjai išplėšė komandai pergalę. 82 minutę Arouna Kone išlygino rezultatą po kampinio, o po keturių minučių pergalingą įvartį pelnė Maxas Gradelis.

Taigi, po dviejų turų „Erzurumspor“ klubas lieka su viena pergale ir šiuo metu rikiuojasi 9 vietoje.