Lietuvos Moterų A lygoje šiandien buvo sužaistos vienerios atidėtos rungtynės, kuriose buvo užfiksuotas netikėtumas – Gargždų „Bangos“ merginos namuose 2:1 nugalėjo MFA „Žalgiris – MRU“ ekipą, kurios pralaimėjimas reiškė, kad Šiaulių „Gintra Universiteto“ komanda užsitikrino čempionių titulą.

„Gintra“ Lietuvos moterų čempionėmis tapo jau 19 kartą istorijoje ir net 16 kartą iš eilės.

Kalbant apie rungtynes, tai MFA „Žalgiris – MRU“ komanda pirmoji pelnė įvartį, kuomet pasižymėjo Laura Ruzgutė. Ši žaidėja įpusėjus antrajam kėliniui gavo raudoną kortelę, o dar iki tos akimirkos „Banga“ pelnė du įvarčius.

Pirmajame kėlinyje Lijana Gedminaitė rezultatą išlygino, o antrajame jį persvėrė Vitalija Žatkina.

Po šio vilniečių pralaimėjimo „Gintra“ įgavo 17 taškų pranašumą, kurio panaikinti jau negalės nei viena varžovė.