Anglijos „Premier“ lygoje puikią pergalę šventė Liverpulio „Everton“  klubas, kuris namuose 5:2 nugalėjo Londono „West Brom“ ekipą.

Svečiai rungtynes pradėjo puikiai ir 10-ąją minutę įgijo persvarą, tačiau Domincas Calvertas-Lewinas kiek vėliau rezultatą išlygino, o kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų antrą įvartį pelnė „Everton“ saugas Jamesas Rodriguezas.

Kėlinį svečiai užbaigė mažumoje, nes 45 minutę už smūgį į veidą tam pačiam J. Rodriguezui iš aikštės buvo išvytas gynėjas Kieranas Gibbsas.

Antrąjį kėlinį „West Brom“ vėl pradėjo greitu įvarčiu, kai 47-ąją minutę gražiu baudos smūgiu įvartė pelnė Mathuesas Pereira.

Tačiau „Everton“ greitai sureagavo ir jau netrukus pranašumą sugrąžino Michaelas Keanas, o 62-ąją ir 66-ąją minutėmis tiksliais smūgiais pasižymėjo D. Calvertas-Lewinas.

Kitame mače „Leeds Utd po atkaklios ir rezultatyvios kovos 4:3 įveikė Londono „Fulham.“ Šeimininkai pirmieji įsiveržė į priekį, bet Aleksandras Mitrovičius iš 11 m, baudinio rezultatą išlygino. Vis dėlto kėlinio pabaigoje „Leeds Utd“ dar pelnė įvartį.

Po pertraukos pridėjo dar du ir pirmavo 4:1. Tačiau svečiai nebuvo linkę pasiduoti ir 62 bei 67 minutėmis tiksliais smūgiais rezultatą sušvelnino iki 3:4, bet išlyginti mačo rezultato nesugebėjo.