Lietuvos šaulys buvo nepralenkiamas Vokietijoje

Vilnietis Virgilijus Grybė nepaliko vilčių varžovams tarptautinėse šaudymo į skriejančius taikinius varžybose „Grand Prix Dahlener Heide 2020“ Vokietijoje. Sudėtingo šaudymo maratono pagal specialias organizatorių pakoreguotas „Sporting“ taisykles metu jis numušė 243 taikinius iš 263 ir aplenkė artimiausią varžovą beveik 20 taškų.

Virgilijus Grybė (nuotr. Organizatorių)

„Labai sudėtingos ir įdomios varžybos. Varžovai sveikino su puikiu rezultatu. Džiaugiuosi juo ir aš, ypač atsižvelgiant į taikinių sistemų įvairovę ir sudėtingumą“, - sakė V. Grybė.

Girioje netoli Saksonijoje esančio Daleno miesto vilnietis laimėjo vyrų A – aukščiausios klasės varžybas. Antrąją vietą užėmė danas Paulis Jornas Tingleffas (224 taškai), trečiąją – vokietis Johannesas Unverdorbenas (221 taškas).

Iš viso varžybose dalyvavo pusė šimto rinktinių šaulių iš Vokietijos, Danijos, Nyderlandų, Lenkijos ir Lietuvos. V. Grybė buvo vienintelis Lietuvos atstovas.

Šaudymas į skriejančius taikinius, dar vadinamas ir šaudymas į molinius balandžius. Tai sporto šaka, susidedanti iš keliolikos įvairių rungčių, kai į specialiais aparatais paleistus taikinius, pagamintus iš trapios ekologiškos medžiagos, yra šaudoma lygiavamzdžiu šautuvu, užtaisytu smulkiais šratais.

Lietuvoje šio sporto organizacija prasidėjo prieš 15 metų, kai buvo įkurta Lietuvos medžioklinio šaudymo federacija. Šiais metais ji pavadinta Lietuvos sportingo federacija.

 


Rašyti komentarą...
h
hidote
2020-09-15 19:07:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetaainė suаugusiems, norintiems sūsiraasti partnęrį, nоrintiems pаšimylеti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų