Intrigos finale laukiantis Milašius turi aiškią žinutę: „Krepšinis vyks“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vadovas Remigijus Milašius yra įsitikinęs, kad 2020-2021 m. sezonas vienokiu ar kitokiu būdu įvyks ir tiki, kad finalo serija gali pagaliau būti panaši į tikrą kovą.

R. Milašius (Paulius Peleckis/Fotobankas)

LKL startuos jau šį penktadienį. Kol kas sezonas bus pradėtas įprastai – nors ir su saugumo gairėmis, bet su žiūrovais arenose.

R. Milašius ir lyga paruošė tris variantus, kaip sezonas klostysis keičiantis situacijai šalyje dėl COVID-19 sergamumo.

„Čempionatas bet kokiu paros metu vyks. Pasielgėme teisingai uždarydami čempionatą. Gyvenimas nesustoja, krepšinio visuomenė prisitaiko ir toliau taip negalima. Geriausiu scenarijumi čempionatas vyks su žiūrovais.

Antru atveju, čempionatas vyks ir be žiūrovų.

Trečiu scenarijumi, jeigu kažkas keičiasi, atsiranda dideli židiniai, važiuotume į tam tikrus regionus ir darytume turus.

Metai gali būti sudėtingi, bet krepšinis vyks“, – sakė R. Milašius.

Prezidentas pasidžiaugė ir tuo, kad rėmėjai nenusisuko nuo lygos ir klubų. Netrukus LKL pristatys ir generalinį rėmėją: „Keletas rėmėjų išėjo, bet labai nedidelė dalis. Kiti atėjo. Jeigu viskas seksis, LKL biudžetas mažėti neturėtų. Jis bus tvirtinamas nuo naujų metų. Neturėtų keistis ir prizinis fondas“.

Jeigu LKL biudžetas nemažės, to apie klubus pasakyti negalima - licenzijavimo metu buvo pastebimas 10-20 proc. biudžetų mažėjimas, bet tai įtakos ekipų vasaros darbams neturėjo, nes krito ir žaidėjų kainos, sako R. Milašius.

REKLAMA

Kalbėdamas su žurnalistais LKL prezidentas išreiškė viltį, kad sezonas bus kaip niekad įdomus, o finale pagaliau galima tikėtis intrigos. R. Milašius leido suprasti, kad dėl titulo mato kovojančius Kauno „Žalgirį“ ir Vilniaus „Rytą“.

„Nežinau, kaip žais atvažiavusios žvaigždės, – apie „Ryto“ šansus sakė jis. – Tai tikrai solidi komanda, yra kam žaisti. Manau, kad šiais metais galėtume turėti kažką panašaus į finalą. Kiek esu prezidentas, taip to finalo ir nebuvo“.

Prieš čempionato pradžią LKL taip pat planuoja visiems klubams atlikti koronaviruso testus.

„Tie klubai, kurie dalyvaus Europos turnyre, turės atskirus reikalavimus. LKL kol kas planuoja tikrinti komandas tik prieš čempionatą. Viskas priklausys nuo situacijos, į kurią reaguosime“, – teigė LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

LKL startuos rugsėjo 18 d. rungtynėmis tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Alytaus „Dzūkijos“.


Rašyti komentarą...
k
kitas koldūnas
2020-09-14 13:19:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš irgi kažkada Kalėdų seneliu tikėjau.
Atsakyti
0

e
erjeara
2020-09-15 06:37:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetąinė suаugusiеms, norintiems sųsiraasti pаrtnеrį, norintiеms pasimyleti
Atsakyti
0

f
fetanhai
2020-09-15 10:36:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetainė suаugušiеms, norintiеms susirаsti pаrtnęrį, nоrintiems pаsimylęti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų