Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate 0:1 neatsilaikė prieš „Marseille“ ir sužaidus du turus vis dar lieka be iškovotų taškų.

Florianas Thauvinas 31-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Marseille“ į priekį 1:0.

Pablo Sarabia antrojo kėlinio pradžioje atliko pavojingą smūgį, tačiau Steve‘as Mandanda sėkmingai atrėmė kamuolį.

Netrukus galingai kamuolį vartų link pasiuntė Neymaras, tačiau vartininkas dar kartą meistriškai atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Angelis Di Maria 63-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis įskaitytas nebuvo.

Netrukus dėl užfiksuotos nuošalės taip pat nebuvo įskaitytas Dario Benedetto pelnytas įvartis.

Susitikimo pabaigoje buvo parodytos net penkios raudonos kortelės, po kurių aikštę paliko Jordanas Amavi, Layvinas Kurzawa, Leandro Paredesas, Dario Benedetto ir Neymaras.

Priminsime, jog Kylianui Mbappe, Mauro Icardi ir Marquinhosui buvo patvirtintas koronavirusas. Futbolininkai vis dar laiką leidžia saviizoliacijoje ir negali padėti PSG.