Denverio „Nuggets“ komanda išplėšė lemiamas Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynes, kuri 111:98 (26:34, 21:29, 30:16, 34:19) įveikė Los Andželo „Clippers“ klubą.

Denverio ekipa laimėjo antrą kartą paeiliui ir serijos rezultatas tapo 3:3. Vakarų konferencijos finalininkas ir Los Andželo „Lakers“ varžovas paaiškės antradienį.

Nugalėtojus į priekį vedė Nikola Jokičius, kuris įmetė 34 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Paulas George’as pelnė 33 taškus, Kawhi Leonardas įmetė 22.

„Nuggets“ komanda trečiajame kėlinyje turėjo 19 taškų deficitą, tačiau perėmė iniciatyvą ir kėlinio pabaigoje Michaelo Porterio taškai išvedė klubą į priekį 79 - 77.

Denverio ekipa sėkmingą žaidimą tęsė ir paskutiniame ketvirtyje. Jamalo Murray, N.Jokičiaus ir Gary Harriso taškai lėmė laimėtą atkarpą 8 - 0, po kurio likus žaisti dvejoms minutėms atitrūko 109 - 93.

Michaelo Malone’o auklėtiniai žino, ką reiškia laimėti seriją atsiliekant 1 - 3. Jie būtent taip ketvirtfinalyje eliminavo Jutos „Jazz“ ekipą.

„Nuggets“ antrąją mačo pusę laimėjo 64 - 35.

„Clippers“: Paulas George’as 33, Kawhi Leonardas 25, Lou Williamsas 14, JaMychalas Greenas 11, Marcusas Morrisas 5.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 34 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Jamalas Murray 21, Gary Harrisas 16, Michaelas Porteris 13, Monte Morrisas 10.