Buvęs „Ferrari“ komandos vadovas aplankė Schumacherį: atskleidė legenods būklę

Buvęs „Ferrari“ komandos vadovas Jeanas Todtas atskleidė, jog neseniai aplankė po sunkios traumos bandantį atsigauti legendinį lenktynininką Michaelį Schumacherį.

Michaelis Schumacheris (nuotr. SCANPIX)

„Mačiau Michaelį praėjusią savaitę. Jis kovoja. Dieve, mes žinome, kad jis turėjo siaubingą ir nelaimingą nutikimą slidinėjimo trasoje, kuris jam sukėlė daug problemų, bet jis šalia turi nuostabią žmoną, jis turi vaikus, slauges. Mes jam ir jo šeimai galime linkėti tik geriausio. Viskas, ką aš galiu padaryti, tai būti šalia jų. Kai galėsiu kuo nors padėti, tuomet ir padėsiu“, - pasakojo J.Todtas.

Per keletą pastarųjų metų britas Lewisas Hamiltonas pagerino ne vieną legendinį M.Schumacherio rekordą. Jau netrukus britas turėtų tapti daugiausiai etapų istorijoje laimėjusiu „Formulės 1“ pilotu. Britas dabar turi 89 pergales, o vokietis – 91.

„Lewisas pagerins visus Michaelio rekordus, nes yra labai talentingas lenktynininkas. Jis motyvuotas ir atstovauja geriausiai komandai. Jis turi geriausią bolidą, geriausią variklį – yra visos sudedamosios sėkmės dalys. Manėme, kad Michaelio rekordai bus sunkiai pagerinami, bet ilgai nekeistas techninis reglamentas jiems padėjo“, - pridėjo J.Todtas.


Rašyti komentarą...
w
whiseafti
2020-09-14 11:25:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetаinė suaaugušięms, nоrintiеms sųsirasti pаrtnėrį, norintiems pašimyleti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų