„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos pirmose 2020/2021 metų sezono rungtynėse po permainingos kovos 4:3 privertė kapituliuoti „Leeds United“ futbolininkus.

Mohamedas Salah 4-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Jackas Harrisonas 12-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Virgilis Van Dijkas 20-ąją minutę puikiu smūgiu galva vėl persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1.

Patrickas Bamfordas 30-ąją minutę pasinaudojęs grubia V.Van Dijko klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė pusiausvyrą 2:2.

M.Salah 33-ąją minutę nuostabiu smūgiu vėl sugrąžino „Liverpool“ pranašumą 3:2.

Mateušas Klichas 66-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas vėl tapo lygus 3:3.

Mohamedas Salah 88-ąją minutę dar kartą pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir išplėšė „Liverpool“ pergalę 4:3.