Toronto „Raptors“ komanda po dviejų pratęsimų kovos iškovojo lemiamas Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes.

Nicko Nurse‘o auklėtiniai 125:122 (21:25, 27:27, 33:25, 17:21, ) įveikė Bostono „Celtics“ ekipą ir serijos rezultatas tapo 3:3.

Antrajame pratęsime likus žaisti 57,5 sekundėms OG Anunoby tritaškiu išvedė „Raptors“ komandą į priekį 118 – 117. Kitoje „Raptors“ atakoje dvitaškį su pražanga pridėjo Normanas Powellas ir keturiais taškais pirmavusi „Raptors“ išliko priekyje iki mačo pabaigos.

Kyle‘as Lowry nugalėtojams pelnė 33 taškus ir atkovojo aštuonis kamuolius, o pralaimėjusiems Jaylenas Brownas įmetė 31 tašką, Jaysonas Tatumas surinko 29.

Pirmojo pratęsimo pabaigoje rezultatą lygino J.Brownas, kurio baudų metimai likus 18 sekundžių atstatė pusiausvyrą ties 106 taškų.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Raptors“ paskutinius savo taškus pelnė likus žaisti 4:24 minutei, kai OG Anunoby didino pranašumą 98:94. Tada per likusį laiką pasižymėjo tik „Celtics“ vokietis Danielis Theisas.

Toronto komanda šiame mače pataikė 44 metimus iš 101, o Bostono – 44 iš 100.

„Turime septintąsias rungtynes Rytų konferencijos finale. Viskas, ko gali norėti, tai turėti šanso“, - sakė „Raptors“ gynėjas Fredas VanVleetas.

NBA čempionai serijos pradžioje atsiliko 0:2, tačiau vėliau atsitiesė.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 33 (8 atk. kam., 6/10 trit.), Normanas Powellas 23, Fredas VanVleetas 21, OG Anunoby ir Serge Ibaka po 13, Pascalis Siakamas 12.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 31 (16 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 29 (14 atk. kam., 9 rez. perd.), Marcusas Smartas 23 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Danielis Theisas 18.