Dar viena pergale kontrolinėse rungtynėse džiaugėsi Vitorijos „Baskonia“ ekipa su Roku Giedraičiu bei Tadu Sedekerskiu.

Lietuvių atstovaujamas klubas po permainingos kovos 91:87 (21:15, 24:16, 26:21, 20:35) palaužė Burgoso „San Pablo“ komandą.

R. Giedraitis per 27 minutes pelnė 4 taškus (2/6 tritaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir užsidirbo bloką, 3 sykius prasižengė, išprovokavo pražangą bei susitikimą baigė su -2 naudingumo balais.

Savo ruožtu T. Sedekerskis ant parketo praleido 7 minutes ir per šį laiką įmetė tašką (1/2 baudų metimai), sugriebė 2 kamuolius, kartą pažeidė taisykles, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 3 naudingumo balus.

„Baskonia“: Alecas Petersas 22, Luca Vildoza, Tonye Jekiri ir Zoranas Dragičius po 15.

„San Pablo“: Thaddusas McFaddenas 20, Dejanas Kravičius 13, Alexas Barrera, Omaras Cookas, Xavi Rabaseda ir Kennethas Hortonas po 8.