Dabartiniams NBA čempionams apginti savo titulą darosi vis sunkiau. Toronto „Raptors“ klubas Rytų konferencijos pusfinalyje antrą kartą iš eilės nusileido Bostono „Celtics“ krepšininkams.

„Raptors“ po atkaklios kovos pralaimėjo 99:102 (28:28, 20:22, 30:20, 21:32).

Trečiojo kėlinio pabaigoje čempionai dar turėjo rekordinę 12 taškų persvarą (78:66), tačiau vėliau komanda ėmė strigti puolime ir Bostono klubas tuo puikiai pasinaudojo.

Per ketvirtąjį kėlinį „Celtics“ pelnė 32 tašką, kai tuo metu „Raptors“ pasiekė 21. Paskutinę rungtynių minutę komandas skyrė vienas taškas (99:102), bet vėliau Bostono ekipa pataikė pergalę garantavusį dvitaškį. Tai po driblingo padarė Kemba Walkeris.

Geriausiai „Celtics“ gretose atrodė 34 taškus pelnęs Jaysonas Tatumas. Taip pat jis atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

„Raptors“: O.G. Anunoby 20 (7 atk. kam.), Fredas VanVleetas 19 (3/12 trit.), Pascalis Siakamas ir Serge‘as Ibaka po 17, Kyle‘as Lowry 16.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 34 (14/14 baudos, 8 atk. kam.), Marcusas Smartas 19, Kemba Walkeris 17, Jaylenas Brownas 16.