Hiustono „Rockets“ komanda užtikrintai laimėjo penktąsias Vakarų konferencijos atkrintamųjų etapo rungtynes, kuri 114:80 (24:14, 24:31, 37:18, 29:17) sutriuškino Oklahomos „Thunder“ krepšininkus.

„Rockets“ serijoje pirmauja 3:2 ir ją galės užbaigti pirmadienį.

Hiustono komandai po daugiau nei dviejų savaičių pertraukos padėjo Russellas Westbrookas. Jis per 24 minutes pelnė septynis taškus ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus, gynėjas pataikė tris metimus iš 13.

„Rockets“ į priekį vedė Jamesas Hardenas, pataikęs 11 metimų iš 15 ir surinkęs 31 tašką.

Rungtynių nebaigė „Thunder“ gynėjas Dennisas Schroderis ir „Rockets“ puolėjas P.J.Tuckeris. Trečiajame kėlinyje D.Schroderis trenkė varžovui į kirkšnį, puolėjas po to nenusileido ir abu buvo išvyti iš aikštės.

Po dviejų kėlinių „Rockets“ komanda pirmavo trimis taškais, bet po trečiojo kėlinio komandas jau skyrė 22 taškai. Paskutiniame ketvirtyje skirtumas dar labiau išaugo.

„Thunder“: Dennisas Schroderis 19, Chrisas Paulas 16, Stevenas Adamsas 12 (14 atk. kam.), Darius Bazley 10 (12 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (5 rez. perd.), Robertas Covingtonas 22, Ericas Gordonas 20, Jeffas Greenas 9.